Нова катастрофа в столичния квартал "Люлин". Два автомобила са се ударили на светофара на бул. "Джавахарлал Неру“ и бул. "Луи Пастьор" в посока Mega Mall Sofia.
Няма данни за пострадали хора. Има видими щети и по двата автомобила.
Ето част от коментарите във Фейсбук:
"Много се блъскате в този "Люлин"
"Нямат спиране...!!!"
"Ляв завой от дясната лента или...?"
"По - скоро от лява лента за направо, защото бяха от другата страна на светофара"
"Като няма "БМВ" има "Голф 3"
Зареждане ...


21:55 / 24.01.2022
973





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.