ФК "Искър" 1945" - Нови Искър и районната администрация почистиха и облагородиха стадиона в кв. "Кумарица" и прилежащите му площи. Освен момчетата от клуба, към почистването се присъединиха и хора от квартала.
Трибуните са боядисани, сложени са нови знамена, тревата около терена е почистена и окосена.
Калното пространстов пред стадиона вече е удобен паркинг.
Зареждане ...


08:56 / 23.11.2021
280




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.