ФК "Искър" 1945" - Нови Искър и районната администрация  почистиха и облагородиха стадиона в кв. "Кумарица" и прилежащите му площи. Освен момчетата от клуба, към почистването се присъединиха и хора от квартала. 

Трибуните са боядисани, сложени са нови знамена, тревата около терена е почистена и окосена. 

Калното пространстов пред стадиона вече е удобен паркинг.