Столичният Център за градска мобилност (ЦГМ) пусна ново приложение Sofia Plus. Засега функциите му са доста ограничени и на практика са свързани само с плащането в зоните за платено паркиране и за освобождаването от скоба. Приложението за телефон позволява бързо заплащане на глобата, като по този начин ви спестява телефонен разговор с инфоцентъра. Лесно и бързо е и плащането за паркиране в зелена или синя зона, като може наведнъж да го направите за различен период от време.
Самото приложение ви показва къде се намирате и в коя зона попадате, но не дава никаква информация за брой свободни места (в буферните паркинги, например). Потребители коментираха липсата на синхронизация на новото приложение с вече съществуващи приложения на ЦГМ, като MPASS, както и за невъзможност за регистриране в първия ден на работа на приложението.
Зареждане ...


10:24 / 04.11.2021
551






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.