След извършени проверки не са открити съмнителни предмети, съобщиха за Sofia24.bg от пресцентъра на МВР. Работният процес в съда е възстановен.

Както по-рано Sofia24.bg информира, сградата на Софийския районен съд бе евакуирана заради сигнал за бомба. 

Сигналът е бил подаден в 08:30 часа. Всички хора са били изведени, а сградата е била проверена.