Ремонтът на сградата на община "Илинден", който започна в средата на септември, вече приключи и гражданите от района могат да получат на място услугите, свързани с местни данъци и такси, подаване на декларации и други, съобщава Столична община.

Отдел "Общински приходи - Илинден" възобновява нормалния си режим на работа.