Напролет ще започне изграждането на канализация в квартал "Драгалевци“ в София, след което ще се продължи ремонтът и в "Симеоново“. Това каза кметът на район "Витоша“ Теодор Петков.
По думите на му проблемът с канализацията е много съществен и е от години. Пред БНР Петков уточни, че средствата за канализации в Столичната община през тази година са над 100 млн. лева като половината от тях са за район "Витоша“.
Зареждане ...


11:30 / 22.10.2021
697




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.