Офисите на Центъра за градска мобилност за издаване на стикери за платено локално паркиране на ул. "Будапеща" 17, пл. "Възраждане“ 1 и при метростанция "Европейски съюз“ работят извънредно. Това съобщиха от пресцентъра на ЦГМ.
Всички, които живеят в кв. "Зона Б-19“, както и тези, чиито стикери изтичат, ще имат допълнителна възможност да подадат документи за услугата. Работното време на офисите е до 16.00 часа.
Документи се приемат и онлайн през сайта на ЦГМ.
Плащането на стикера става единствено и само след получаване на официално одобрение. А самото плащане се извършва и на място в офиса, и по банков път.
Зареждане ...


14:23 / 27.11.2021
576






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.