Огромна дупка се отвори в столичния квартал "Младост" 1, в локалното платно към Окръжна болница, видя "Фокус" във Фейсбук.
Очевидци разпространиха видео в социалните мрежи, което показва необезопасената огромна дупка по средата на пътното платно.
Към този момент все още не са ясни причините, довели до образуването на дупката.
"Мина камион с бетонни панели за метрото и след него се срути всичко. Един предупреди първите автомобили, аз директно спрях на пряко на двете платна пред трапа. Докато всички снимаха, една кола успя да влезе с предницата и застана на кантар.Извадихме двете жени от автомобила през предната лява врата и с помощта на колеги, които не останаха безучастни, колата беше издърпана на безопасно място. Чак тогава дойдоха от строежа да заградят мястото", пише друг очевидец в социалната мрежа.
Зареждане ...


11:49 / 26.04.2025
1119






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.