Огромна дупка зейна в столичния квартал "Обеля", видя Sofia24.bg
Дълбоката яма се е отворила на пътното платно. Дупката се е появила преди няколко дни, но все още не е обезопасена от общината.
Тя е с такива размери, че е способна да погълне цял автомобил. По тази причина хората са сериозно обезпокоени. Доброволци обезопасяват кратера.
Ето час от коментарите във Фейсбук:
"Това е касичка"
"Касичка, ама за хора, а не за монети"
"Някой копае тунели,търси злато"
"Шорткът до метрото"
Зареждане ...


11:22 / 07.12.2021
636




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.