Огромна дупка зейна в столичния квартал "Обеля", видя Sofia24.bg

Дълбоката яма се е отворила на пътното платно. Дупката се е появила преди няколко дни, но все още не е обезопасена от общината.

Тя е с такива размери, че е способна да погълне цял автомобил. По тази причина хората са сериозно обезпокоени. Доброволци обезопасяват кратера.

Ето час от коментарите във Фейсбук:

"Това е касичка"

"Касичка, ама за хора, а не за монети"  

"Някой копае тунели,търси злато"  

"Шорткът до метрото"