Обичайна гледка за почивните дни в София - стълпотворение от автомобили пред големите търговски вериги за храна и моловете.

Седмица преди Коледните празници, обаче задръстването е в пъти по-голямо.

Хора от групата "Забелязано в София", задават логичния въпрос: без пари ли дават нещо?

Софияници са възмутени и от това, че полицията, макар на място, не предприема никакви действия за регулиране на движението.