Гражданин публикува в социалните мрежи кадри, на които се вижда огромно количество отпадъци на жп прелеза между "Обеля" и "Връбница" в София.
На снимките се вижда, че боклуците освен отстрани на пътя, но и са върху самите релси, което е предпоставка за сериозни инциденти.
Очевидецът изрази притеснението си, че заради множеството отпадъци, влакът може да дерайлира.
Зареждане ...


18:00 / 10.04.2025
1027







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.