Пропаднали настилки, некачествено извършени ремонти и тротоари в трагично състояние – такива са преобладаващите проблеми в София. 

Граждани, които живеят в столичния квартал "Люлин", сигнализират за пропаднала алея, която при всеки дъжд се пълни с вода, наводнява се шахтата и опасно прелива към електрическо табло. Проблемният участък се намира в Люлин-10 до бл.132. 

Надяваме се, че кметът на район "Люлин" инж. Милко Младенов ще помогне за разрешаването на този проблем.