Опасна вдлъбната шахта на бул. "княз Александър Дондуков" в столицата забеляза репортер на Sofia24.bg.

В тъмното или при един обилен снеговалеж шахтата няма да е видима и някой, минавайки през нея, може да пропадне, тъй като е необезопасена и хлътнала.

Призоваваме отговорните институции да вземат отношение.