Наблюдателна млада дама публикува снимки във Фейсбук. На тях се виждат кабели, чиято първа предпазна обвивка вече е унищожена. Така те в най- скоро време може да се окажат опасни за преминаващите по тротоара пешеходци.
"Не съм от този квартал, случайно минавах по тази улица", написа дамата в социалната мрежа.
От коментара й става ясно, че кабелите се намират на улица "Цар Симеон" в София.
"Престъпно бездействие", написа млад господин в коментарите под снимките.
Зареждане ...


10:14 / 30.12.2021
517






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.