Сградата на Столичната община бе осветена в синьо по повод Световния ден на детето. Денят се отбелязва всяка година на 20 ноември. Столична община се включи в инициативата на УНИЦЕФ. Инициативата е част от глобалната активация на УНИЦЕФ - да освети ключови сгради по света, за да привлече вниманието върху правата на децата и нуждата от грижа, подкрепа и възможности.
Световният ден на децата има за цел да повиши осведомеността за милионите деца по света, на които е отказано правото на адекватни здравни грижи, образование и закрила, и да засили вниманието за по-добро бъдеще.
Зареждане ...


13:09 / 22.11.2021
310




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.