Чисто нови колчетата поставиха на бул. "Васил Левски" след сигнал подаден от Sofia24.bg. Припомняме ви, че 10 предпазни колчета бяха счупени пред СУ "Св. Климент Охридски“ в София на 26 ноември.
В Sofia24.bg веднага ви информирахме за случилото се. Изпратихме сигнал и до хората от районната администрация на столичния район "Средец". Оттам пък информация бе предадена към Центъра за градска мобилност. На 16 декември колчетата бяха подменени.
Зареждане ...


14:45 / 17.12.2021
540




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.