Софийски градски съд отложи делото за прегазения на пешеходна пътека Филип Арсов за месец юни, предаде "Булфото". Отсъстващ съдебен заседател е причината.
Филип беше убит на 2 септември 2023 година на пешеходната пътека на ул. "Гурко“ и ул. "Шишман“ от Петър Тодоров, който се движел с три пъти над разрешената скорост и под въздействието на алкохол, посочиха експертизи.
Родителите на тийнейджърът изразиха своето възмущение пред съдебната зала и за дълго проточилото се съдебно дело.
Зареждане ...


09:53 / 28.04.2025
1299




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.