Времето се затопли, снегът се стопи и отново зейнаха дупки на жълтите павета в центъра на София.

Припомняме, че няколко пъти част от емблематичните за столицата жълти павета се пренареждаха заради неравности по пътя.

Последният ремонт беше през юни миналата година, предава БНТ.