Отстранена е аварията, която остави без ток част от София в четвъртък вечерта. Снощи хиляди домакинства в няколко квартала стояха близо час от без електричество.
Причината за аварията беше в подстанция "Слатина“. Засегнати бяха кварталите "Подуяне“, "Хаджи Димитър“, "Левски“, "Слатина“, "Христо Ботев“ и "Редута“. Ток не е имало и на места в район "Оборище“.
Подаването на електричеството е възстановено във всичките квартали, съобщи bTV.
Зареждане ...


09:30 / 18.11.2022
390





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.