Нова детска градина отвори врати в столичния квартал "Овча Купел". 

Детската градина е страхотна придобивка за  жителите на квартала. Децата ще бъдат в изцяло нова сграда, която е предназначена за шест групи с физкултурен и музикален салон и нова кухня. 

Спалните и останалите помещения са просторни и с много естествена светлина.Тоалетните са разделени на две - за момчета и за момичета.

В двора са монтирани нови катерушки, има и обособени зони за игра на децата.

Столичният кмет Йорданка Фандъкова, която беше на посещение на новопостроена детска градина в ж.к. "Овча купел", заяви, че в момента се изграждат още 18 детски градини и ясли на територията на Столичната община.