Овладян е пожарът, който горя в бившето столично заведение "Син Сити", съобщиха от СДВР.

Няма данни за пострадали хора. 

Припомняме, че сигналът за пожара е подаден малко след 7 часа тази сутрин. Огънят е започнал от покрива. Към мястото бяха изпратени около десет пожарни коли.

Повече за инцидента можете да прочетете ТУК!