С всеки изминал ден паркингът на Терминал 2 на "Летище София" се руши. Очевидно никой не взима мерки и дупките стават все по-големи и опасни. Преди време ви показахме инфраструктурата на самия Терминал 2, която не се различава по нищо от тази на паркинга.
Паркингът на Терминал 2 е построен през 2002 - 2006 година заедно с терминала. Състоянието му сега е плачевно, освен дупките, мазилка се рони и пада по колите на хората, които иначе си плащат по 3 лева за час престой там.
Кой се грижи за тази инфраструктура?
Зареждане ...


10:29 / 13.12.2021
834




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.