Паун се появи пред бензиностанция в столичния квартал "Красна поляна". Това стана ясно от пост на ранобуден потребител на социалната мрежа Фейсбук. 

Вижте част от забавните коментари под снимката, които публикуваме без редакторска намеса:

- "Едно време знаеш ли как им виках на пауните? Лебед с вентилатор";

- "ще има пълнен паун с ориз";

- "Отива за цигари и за диск на Преслава, какво толкова е станало... ";

- "Не съм готвила още,дайте го насам!";

- "Некой си боядисал петела и вие веднага го помислихте, за паун".