Паун се появи пред бензиностанция в столичния квартал "Красна поляна". Това стана ясно от пост на ранобуден потребител на социалната мрежа Фейсбук.
Вижте част от забавните коментари под снимката, които публикуваме без редакторска намеса:
- "Едно време знаеш ли как им виках на пауните? Лебед с вентилатор";
- "ще има пълнен паун с ориз";
- "Отива за цигари и за диск на Преслава, какво толкова е станало... ";
- "Не съм готвила още,дайте го насам!";
- "Некой си боядисал петела и вие веднага го помислихте, за паун".
Зареждане ...


10:05 / 07.11.2021
383






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.