Мъж се разхожда в "Южния парк" в София и плаши хората с предполагаемо оръжие.
Сигнал за човек, държащ предмет, приличащ на пистолет, е подаден на тел. 112 малко след 12.15 часа. Мъжът е във видимо нетрезво състояние и е извадил от джоба си предмет, наподобяващ пистолет.
Той е насочил предмета във въздуха, имитирайки стрелба, предаде Агенция "Фокус".
В момента в парка се разхождат множество хора, сред които майки с деца. При подаване на сигнала на спешния телефон са дадени точни сведения за вида и местонахождението на човека.
Зареждане ...


14:08 / 19.10.2021
488





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.