В групата "Катастрофи в София" Милан Иванов публикува снимка и написа:

Станахме свидетели на катастрофа, причинена от пиян шофьор в столичния квартал "Люлин".

В автомобила на потърпевшите имаше две малки дечица и родителите им. За щастие децата са добре, майката беше в шок. Ние също возихме бебето ни в колата ... но не пострадахме!

Дано получи адекватно наказание!

НЕ ШОФИРАЙТЕ ПИЯНИ, ЗАТРАШАВАТЕ ЧОВЕШКИ ЖИВОТИ