В групата "Катастрофи в София" Милан Иванов публикува снимка и написа:
Станахме свидетели на катастрофа, причинена от пиян шофьор в столичния квартал "Люлин".
В автомобила на потърпевшите имаше две малки дечица и родителите им. За щастие децата са добре, майката беше в шок. Ние също возихме бебето ни в колата ... но не пострадахме!
Дано получи адекватно наказание!
НЕ ШОФИРАЙТЕ ПИЯНИ, ЗАТРАШАВАТЕ ЧОВЕШКИ ЖИВОТИ
Зареждане ...


16:30 / 14.11.2021
446





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.