Във връзка с по-високите температури кметът на София Йорданка Фандъкова възложи на Столичния инспекторат да създаде организация за миене на столичните булеварди. Това съобщиха от БТА.
През тези два дни екипите ще мият булевардите "Васил Левски“, "Царица Йоана“, "Дондуков“, "Житница“ и други. При подходящи условия дейността ще продължи и в следващите дни.
Миенето е една от основните мерки, включени в програмата за подобряване качеството на атмосферния въздух.
Зареждане ...


14:27 / 28.12.2021
801




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.