Почина едно от заразените с менингит деца, потвърдиха за NOVA от Столичната община. Късно снощи излезе информация за огнище на менингит в столична детска градина. 16 деца и двама възрастни са дали положителни проби.
Веднага беше организирано изследването на всички деца от останалите 10 групи в детска градина "Вълшебство". Техните братя и сестри също ще бъдат тествани. Резултатите се очакват до утре.
Зареждане ...


07:10 / 02.12.2021
535






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.