Мъжът, който бе арестуван по време на операция на Главна дирекция "Национална полиция" в центъра на София, е бил задържан заради трафик на наркотици.
От МВР казаха за "Фокус", че освен него е бил задържан и още един чужд гражданин, на който се установява самоличността.
30-годишният мъж е описан от германските власти като изключително агресивен и опасен.
Зареждане ...


19:54 / 21.03.2025
1327





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.