Патрул на КАТ спря шофьор с 3.20 промила в центъра на София посред бял ден, научи NOVA. Пътните полицаи спрели 54- годишният шофьор на бул. "Евлоги и Христо Георгиеви" в посока "Орлов мост".
Дрегерът отчел 3.20 промила.Водачът е отведен до болница да даде кръвна проба, след което ще бъде задържан.
Зареждане ...


16:46 / 21.11.2022
442







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.