Около 17.20 часа в Божурище, автопатрул спрял и проверил лек автомобил "Опел“, управляван от жител на град Сливница.
Водачът бил тестван с техническо средство, при което в пробата му реагирала положително на амфетамин и метамфетамин. В хода на извършения контрол у мъжа бил открит и плик с 4 грама бяло вещество, реагиращо на амфетамин.
32-годишният е задържан за срок до 24 часа и срещу него е започнато бързо производство за извършени престъпления по чл. 354А и по чл. 343Б, ал.3 от НК, съобщиха от ОДМВР - София.
Зареждане ...


12:15 / 21.05.2025
748






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.