Тролей № 9 помете и потроши две коли пред Александровска болница в София. Това гласи публикация във Фейсбук, видя Sofia24.bg

"Инцидентът е от преди обяд, от 11:00 часа.Инцидентът е между тролейбус и два автомобила. Има нанесени само материални щети. Няма данни за пострадали", съобщиха от СДВР.