Пореден протест днес пред Съдебната палата в София. Мотото е: "В деня на Конституцията да се изправим заедно срещу мафията“.
Според инициаторите на протеста, правата на българите, разделението на властите и независимостта на съдебната власт в момента са застрашени от начина на управление.
Те настояват да се защити конституционния ред в държавата ни и независимостта на властите, пише bTV.
Зареждане ...


20:05 / 16.04.2025
513






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.