Отново беше организиран протест срещу новата организация на движение в центъра на София.
С искания за оставки 9 месеца след промените живеещи в центъра на столицата отново изразиха недоволството си, пише bTV.
Протестиращите блокираха движението и настояха общината да върне стария режим по булевардите "Васил Левски“, "Патриарх Евтимий“ и "Витоша“.
Зареждане ...


22:43 / 15.01.2025
882






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.