Чисто новият ремонт на тротоара и улицата пред блок 375 и блок 363 в "Младост 3" в София се нуждае от преработка, научи Sofia24.bg. Ремонтните дейности са продължили 3 месеца.

Шахтите са над нивото на локвите, а самите локви са повече, отколкото преди ремонта, сигнализират граждани.

След приклюване на ремонтните дейности работниците са изоставили строителни отпадъци (парчета асфалт, плочки и захвърлени пътни знаци), недовършен тротоар, изоставени бетонови блокове от ремонта и други. Ситуация доста често срещана в столицата.

А от 2 седмици техниката е изтеглена и работник не се е появявал на това място. Граждани съобщават също, че не успяват да се свържат с Община Младост.

Няма информация кой е изпълнител на проекта, и какви са сроковете за реализацията му.