На бул."Тодор Александров“ в София е регистрирана катастрофа преди около един час. В групата "Катастрофи в София" млад мъж публикува три снимки. Инцидентът се е случил малко преди ул. "Димитър Петков". 

На мястото на катастрофата е пристигнала линейка, както и две полицейски коли. Все още няма данни за пострадали хора.  

На този столичен булевард почти всяка седмица стават тежки катастрофи. 

Шофьорите масово още не знаят, че зеленият сигнал на светофара вече рязко преминава към жълто, след което минава на червено. Промяната носи риск за повече пътнотранспортни произшествия.

Шофирайте внимателно!