Още една тежка катастрофа е станала в столицата, научи Sofia24.bg. Инцидентът се е случил на бул. "Симеоновско шосе" под моста. Снимка от инцидента беше публикувана в групата "Катастрофи в София", както и от Диана Русинова, ръководител на Европейския център за транспортни политики, в личния й профил във Facebook. Ето част от коментарите на потребителите на социалната мрежа към които се присъедини и Иво Танев. Ето какво написа бившият телевизионен водещ и певец: "Народът е полудял, изпростял, но за сметка на това с огромно самочувствие".
Коментарите на столичани не закъсняха:
- Абсолютно точно казано! И всеки смята, че другият му е длъжен, защото е център на Вселената.
- Нищо ново под слънцето поредната катастрофа.
- Живеем в някакъв кошмар!
- Това е всеки ден! По няколко инцидента на ден! Толкова млади хора си отиват без време!
- Толкова е ли е безсилна държавата ни!?
Зареждане ...


19:16 / 14.10.2022
896







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.