Още една тежка катастрофа е станала в столицата, научи Sofia24.bg. Инцидентът се е случил на бул. "Симеоновско шосе" под моста. Снимка от инцидента беше публикувана в групата "Катастрофи в София", както и от Диана Русинова, ръководител на Европейския център за транспортни политики, в личния й профил във Facebook. Ето част от коментарите на потребителите на социалната мрежа към които се присъедини и Иво Танев. Ето какво написа бившият телевизионен водещ и певец: "Народът е полудял, изпростял, но за сметка на това с огромно самочувствие".

Коментарите на столичани не закъсняха: 

- Абсолютно точно казано! И всеки смята, че другият му е длъжен, защото е център на Вселената. 

- Нищо ново под слънцето поредната катастрофа.

- Живеем в някакъв кошмар!

- Това е всеки ден! По няколко инцидента на ден! Толкова млади хора си отиват без време!

- Толкова е ли е безсилна държавата ни!?