Вандалски прояви са причина новата беседка в столичния квартал "Овча купел" да е разрушена. Това е поредната изгорена беседка в парк "Бузема", срещу Старата баня, сигнализират граждани, научи Sofia24.bg.

Най-вероятно никой не търси причината за вандалските прояви и нападения от този вид остават безнаказани, а в същото време се полагат усилия за поддържането на зелената площ.