Отново огромна дупка зейна в столичния квартал "Изток" на ул. "Тарас Шевченко" №22 в София.
Граждани съобщават във Фейсбук, че са подавали сигнали няколко пъти към Общината, но резултати до момента няма.
Дупката е предпоставка за инциденти както на преминаващи автомобили, така и на пешеходци.
Зареждане ...


15:43 / 09.12.2021
622




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.