Отново огромна дупка зейна в столичния квартал "Изток" на ул. "Тарас Шевченко" №22 в София.

Граждани съобщават във Фейсбук, че са подавали сигнали няколко пъти към Общината, но резултати до момента няма.

Дупката е предпоставка за инциденти както на преминаващи автомобили, така и на пешеходци.