Поредното адско меле между два леки автомобила на столично кръстовище. Това стана ясно от Фейсбук групата "Катастрофи в София". 

Инцидентът е станал в близост до кръстовището между ул. "Цар Симеон" и ул. "Димитър Петков".

"Преди 20 мин. на ул. "Цар Симеон" и "Димитър Петков", отлична видимост и чести произшествия на това кръстовище. Линейката не взе пострадал/а/, вероятно само ламарини като щети", пише очевидец във Фейсбук. 

"Изключително сложно кръстовище", гласи коментар на столичанин.