Поредното адско меле между два леки автомобила на столично кръстовище. Това стана ясно от Фейсбук групата "Катастрофи в София".
Инцидентът е станал в близост до кръстовището между ул. "Цар Симеон" и ул. "Димитър Петков".
"Преди 20 мин. на ул. "Цар Симеон" и "Димитър Петков", отлична видимост и чести произшествия на това кръстовище. Линейката не взе пострадал/а/, вероятно само ламарини като щети", пише очевидец във Фейсбук.
"Изключително сложно кръстовище", гласи коментар на столичанин.
Зареждане ...


11:37 / 13.01.2022
434






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.