Потребител на социалната мрежа Фейсбук сигнализира за отсечен орех в столичния квартал "Манастирски ливади - изток".
Орехите са най-здравите дървета по нашите географски ширини и са защитен вид. Дървесината им е много ценна, защото е твърда и устойчива на всякакви вредители, а преди да се отсекат трябва да се извади разрешително.
Старо поверие предвещава смърт на този, който посади орех, когато стволът на дървото стане дебел колкото врата му.
Зареждане ...


13:50 / 27.10.2021
590






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.