Днес се отбелязва 30-годишнината от възстановяването на държавната независимост на Република Азербайджан. Това съобщиха от посолството на Азербайджан в България.
В тази връзка Посолството на Република Азербайджан в Република България съвместно със Столична община организира изложба на открито, озаглавена "Република Азербайджан: Красива земя на мултикултурализма“, която ще се проведе в 12.00 часа в София Градска градина пред Народния театър "Иван Вазов“.
Изложбата ще предостави добра възможност за опознаване на повече Азербайджан, неговото богато историческо и културно наследство.
Зареждане ...


09:05 / 18.10.2021
287






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.