Две тенис маси бяха поставени днес в градина Гъбките в ж.к "Лагера“ по желание на живущи в района и със съдействието на зам.-кмета Десислава Билева.
Столичани все по-често избират зелените пространства на града за разходки, почивка и спортни дейности, а общината насърчава активният начин на живот като създава условия за спорт близо до дома. Като част от програмата на кмета Фандъкова за спорт на открито през последните години бяха разположени над 90 тенис маси в обществени пространства и паркова среда като “Борисова градина" , "Княжеската градина", парк "Ген. Владимир Заимов", парк "Петър и Павел", Северен парк, граина "Майчин дом" и други.
Предстои да бъдат разположени тенис маси и в зелени пространства в районите "Средец“ и "Оборище“, каза Ирена Димитрова, директор на дирекция "Спорт и младежки дейности.
Зареждане ...


10:27 / 14.12.2021
740




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.