Задържаната за нападение с нож в центъра на София жена е получила обвинение за опит за убийство. Това потвърдиха за "Фокус" от Прокуратурата. 

Тя остава в ареста с мярка "задържане до 72 часа". А в четвъртък прокуратурата ще реши дали да поиска от съда постоянния ѝ арест или да бъде настанена в психиатрична клиника за 30 дни с цел изследване.