Повреден стълб на контактната-кабелната мрежа почти падна в района на Централна гара в София.

На място работят аварийни екипи и специализирана техника за отстраняване на проблема, съобщиха от Центъра за градска мобилност в София. 

Поради инцидента движението на линиите в района е временно променено. 

Екипите работят за възстановяване на нормалното движение в най-кратки срокове. 

Причината за падането на стълба не е известна.