Повреден стълб на контактната-кабелната мрежа почти падна в района на Централна гара в София.
На място работят аварийни екипи и специализирана техника за отстраняване на проблема, съобщиха от Центъра за градска мобилност в София.
Поради инцидента движението на линиите в района е временно променено.
Екипите работят за възстановяване на нормалното движение в най-кратки срокове.
Причината за падането на стълба не е известна.
Зареждане ...


15:06 / 25.06.2026
37







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.