Пожар гори на "Цариградско шосе" в столицата, потвърдиха от пресцентъра на СДВР.

Запалила се е изолация на сграда в строеж. 

Сигналът е подаден към 14:30 часа. На мястото веднага са изпратени противопожарни екипи. 

Няма данни за пострадали. 

Хората веднага публикуваха снимки на облаците дим, които се издигат високо в небето на столицата.