Пожар горя в столичния квартал "Банишора“. Това потвърдиха за "Фокус" от ГД "Пожарна безопасност и защита на населението".

Пожарът е пламнал на два етажа от сграда. На мястото са пристигнали 3 пожарни автомобила с 15 служители на пожарната и един медицински екип.

Хората са евакуирани и към момента няма данни за загинали или пострадали при инцидента.

Пламъците са потушени.