Министерският съвет предоставя правото на управление върху имот - публична държавна собственост на Държавна агенция "Електронно управление“.
Имотът, предмет на предложението, се намира в гр. София, район "Витоша“, ул. "Витошко лале“ №16, и представлява двуетажна сграда, със застроена площ 1027 кв. м.
Имотът е необходим във връзка с развитие на електронното управление и реализация на проект за изграждане на "Национален комплексен център и мрежа за мониторинг, контрол и управление“.
Комплексът, който е предназначен за нуждите на централните държавни органи и е стратегически обект със специално предназначение, със задачи по обезпечаване на националната сигурност, го прави подходящ за изпълнение на стратегическите цели на агенцията.
Зареждане ...


16:12 / 24.11.2021
669




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.