Продължава акцията по премахването на незаконни постройки в цяла София. Последният от серията павилиони бе отстранен в столичния район "Слатина". Премахнаха будката до входа на 31 СУЧЕМ "Иван Вазов".
"Грозният кафяв обект го няма вече. Остава още малко да се доразчисти, но е факт, че още един призрак от миналото си отиде. С постоянство и непоколебимост може да се постигне почти всичко…Желая ви здраве и постоянство!", написа кметът на район "Слатина" Георги Илиев.
Зареждане ...


13:06 / 23.12.2021
396




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.