Премахнаха опасен светофар на "Околовръстното шосе" в София, съобщава NOVA телевизия. Светофарът е станал рисков след инцидент, затова той ще бъде подменен.

На кадри, заснети по-рано в неделя, се вижда как част от съоръжението се е свлякло почти до земята. От Столична община обясниха, че в събота вечерта на мястото е имало инцидент. Светофарът е станал рисков, затова той ще бъде подменен.