Премахната рекламната украса на А1, която беше поставена за поредна година пред Народния театър от Столична община, научи Sofia24.bg.
Конкретната украса имитираше коледна такава. Това предизвика недоволството у жителите и гостите на града.
Оказа се, че украсата е премахната не от Общината, а от А1, които са се обидили на софиянци.
От неправителствената организация "Спаси София" коментират, че украсата на А1 нарушава Наредбата за рекламната дейност, която в чл. 45 казва, че "размерът на елементите на корпоративния имидж не може да надвишава 10% от общия размер на всеки отделен елемент на празничната украса. "Как тогава поставянето ѝ е било разрешено?!", се питат от "Спаси София".
Преди дни ви съобщихме, че елхата пред НДК угасна и коледният дух потъна в мрак. От общината поправиха тази грешка, софиянци отново си имат светеща елха.
Зареждане ...


09:02 / 11.12.2021
762




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.